Služby

Svadby

Chystáte sa spečatiť svoju lásku? Povedzte si svoje „áno“ v našej reštaurácií v srdci prírody. V reštaurácii BEREK v Nových Zámkoch Vám zabezpečíme svadbu do bodky podľa Vášho želania. Naša reštaurácia predstavuje ideálne miesto na oslavu toho najkrajšieho rozhodnutia vo Vašom živote. Nádherné prostredie lesoparku, výborné a chutné jedlá, ochotný personál a kompletný profesionálny servis šitý na mieru, ktorý ponúkame, sa postarajú o to, aby sa Váš svadobný deň stal nezabudnuteľným zážitkom pre Vás aj Vašich hostí. Všetko spojené s  gastronomickými službami, dekoráciou sály a ďalšími súvisiacimi službami zabezpečujeme výhradne podľa predstáv a požiadaviek klienta. Priestory disponujú kapacitou až 120 osôb. Okrem toho Vám ponúkame aj možnosť romantického svadobného obradu na záhradnej terase. V prípade nepriaznivých podmienok sa obrad môže konať vo vnútri v reštaurácii.

Rezervovať

Oslavy

Naše služby ponúkame každému, kto plánuje oslavu plnú zábavy a skvelého jedla. Naša reštaurácia sa stala mimoriadne obľúbeným miestom na rôzne typy rodinných osláv. Podeľte sa s nami o Vašu predstavu a všetko ostatné už zariadime my. Zabezpečíme Vám rodinnú či firemnú oslavu presne podľa Vášho želania. Výborné jedlá, profesionálna obsluha a príjemné prostredie sú zárukou toho, že si oslavu dosýta užijete bez starostí s jej organizáciou. Kvalita nášho priestoru a služieb predurčuje našu reštauráciu na usporiadanie tých najlepších narodeninových osláv, rodinných stretnutí, osláv životných jubileí, detských osláv či firemných stretnutí. Firemné podujatia sme zabezpečili pre spoločnosti OSRAM, a.s., Koppert, s.r.o., Bytkomfort, s.r.o., KARTOMA s.r.o., T.P.D. TRANSPORT, s.r.o., CHIRURGIA, s.r.o., BELUMI PUMPY, s.r.o., Brantner Nové Zámky s.r.o., Klingel s.r.o., MIKRON SLOVAKIA s.r.o., PolyStar, s.r.o., NAY a.s., Continental Business Services s.r.o.

Rezervovať

Catering

Organizujete oslavy, plesy či zábavy? Nechajte nás pripraviť catering, ktorý Vám ponúkneme pre akýkoľvek typ podujatia podľa najšpecifickejších požiadaviek klienta. Berek BEREK catering alebo stravovanie počas eventov predstavuje časť našich ponúkaných služieb. Nech už sa nachádzate kdekoľvek, slávnostný catering v najrôznejších podmienkach nie je pre nás problém ale samozrejmosť. Radi sa vzdelávame a sledujeme novinky v oblasti gastronómie. Ponúkame Vám profesionálne cateringové služby, ktoré pozdvihnú Vašu oslavu, svadbu, večierok či iné podujatie na tú najvyššiu úroveň. Podľa požiadaviek od Vás vypracujeme konkrétnu ponuku, ktorá je vždy chutná a originálna. Cateringové služby reštaurácie BEREK zahŕňajú kompletný servis. Medzi našich spokojných klientov patria malé i veľké firmy ako napr. FERPLAST SLOVAKIA s.r.o. , Motor-Car Nové Zámky, s.r,o., GURI-REAL, s.r.o., GASPIPE, s.r.o.

Rezervovať

Donáška na oslavy

Gastronomické služby reštaurácie BEREK v Nových Zámkoch zahŕňajú aj prípravu a donášku občerstvenia či kompletného menu aj na rôzne rodinné oslavy  priamo ku Vám domov. Ide o novinku v nami ponúkaných službách, vďaka čomu zorganizujete oslavu bez akýchkoľvek stresov ohľadom nákupu potravín, dlhého čakania v rade a vymýšľania receptov. Ušetrite svoje nervy a čas a nechajte dlhé hodiny strávené v kuchyni na profesionálov vo svojom odbore. Užite si rodinnú oslavu v kruhu svojich najbližších bez zbytočných starostí navyše. Naši špičkoví kuchári Vám pripravia chutné a vizuálne príťažlivé jedlá z teplej aj studenej kuchyne pre akýkoľvek počet osôb. Všetky jedlá pripravujeme z čerstvých a kvalitných surovín. Menu Vám pripravíme presne podľa Vášho želania a doručíme na Vami určené miesto.

Rezervovať

Firemné školenia

Kapacita a kvalita našich priestorov predurčuje našu reštauráciu aj na spoluprácu s rôznymi firmami. Vaše firemné školenia či konferencie môžete zorganizovať práve u nás. Vďaka širokej škále nami ponúkaných služieb a profesionálnemu prístupu bude mať Vaše firemné podujatie či stretnutie bezproblémový priebeh. Skvelé prostredie, kapacita priestorovprofesionálne služby sú dôvody, prečo je reštaurácia BEREK ideálnym miestom na rôzne firemné konferencie, prezentácie či semináre. Vaše firemné podujatie môžete usporiadať v malej alebo veľkej sále. Reštaurácia disponuje s potrebným technickým zabezpečením, ako je dataprojektor, plátno, flipchart a výhodné internetové pripojenie k online školeniu. Okrem priestorov je k dispozícii aj ponuka našej kuchyne a profesionálny servis, pričom občerstvenie a menu Vám pripravíme na mieru.

Rezervovať

Hudobné vystúpenia

Okrem dobrého jedla Vám v reštaurácii BEREK v Nových Zámkoch ponúkame aj atmosféru plnú zábavy, ktorú si zaručene užijete. Našu reštauráciu v okolí prírody spája vynikajúce jedlo pripravené odborníkmi v oblasti gastronómie, profesionálny usmievavý personál a príjemný hudobný zážitok. U nás môžete stráviť skvelé víkendové večery so svojou rodinou či priateľmi nielen pri kvalitnom jedle a dobrých nápojoch, ale aj pri príjemnej živej hudbe, ktorá dodá večeru strávenému u nás nezabudnuteľné čaro. Gastronomické zážitky a kultúra jednoznačne patria k sebe a tak si nenechajte ujsť večery plné príjemnej atmosféry s výbornými kapelami. Live hudobné vystúpenia nájdete v našej ponuke pravidelne počas víkendových dní. Naši hudobníci a náš personál urobia všetko pre to, aby ste sa u nás cítili maximálne príjemne.

Rezervovať

Naši partneri

Referencie

 • Do tejto reštaurácie sa veľmi rád vraciam, nakoľko sa tu cítim komfortne a moje deti sa tu môžu taktiež plnohodnotne zabaviť. Jedlo je perfektné a nádherne naaranžované.

  Dávid Dráfi
 • Maximálna spokojnosť, príjemné posedenie a skvelé jedlo. To je to čo som s manželom hľadala. Nemám čo vytknúť.

  Gabriela Lopatovská
 • Touto cestou by som sa chcela poďakovať vedeniu a celému personálu Reštaurácie Berek za ochotu, ústretovosť a vysokú profesionalitu, ktorú prejavili na svadbách našich dcér 15. 6. 2013 a 6. 6. 2015. Aj vďaka nim sa tieto milé rodinné udalosti stanú pre nás nezabudnuteľné. Celému vedeniu a personálu želám veľa pracovných aj osobných úspechov!

  Etka S.
 • Ďakujeme celému tímu reštaurácie Berek za perfektnú prípravu a organizáciu našej včerajšej oslavy a veľmi chutné jedlá. Nech sa Vám darí, prajeme reštaurácii veľa spokojných zákazníkov. Jednoznačne 5 hviezdičiek!

  Mária J. L.
 • V nedeľu 13.11.2016 uskutočnila sa rodinná oslava v tejto reštaurácii a boli sme nadmieru spokojní s obsluhou, kvalitou jedla a celkovou atmosférou. Ďakujeme.

  Mária H.
 • Najlepšie miesto na Akcie, Podujatia, Teambuilding a taktiež svadby s dobrým tradičným jedlom a v lete s otvoreným barbecue.

  Tomáš S.
 • Velmi dobra a rychla obsluha, dobre jedlo, pekne prostredie. Vhodne pre rodinne obedy.

  Majkl
 • Úžasný prístup čašníkov, veľmi chutné jedlo a príjemné prostredie pre rôzne akcie. Včera som tam bol na svadbe a bola to topka

  Maroš Gunner Crgoň
 • Nagyon szépen köszönjük a lehetőséget hogy Önöknél ünnepelhettünk kedvenc énekesünkkel. Finom vacsora, kitűnő hangulat, udvarias kiszolgálás. Ajánlom mindenkinek!!!

  Zsuzsa Talabér
 • Príjemné prostredie, milý a ochotný personál, skvelé jedlo.

  Gizela Kevelyova
BerekSlužby