Rezervácia

Zarezervujte si u nás stôl alebo priestory a zaručíme Vám, že keď prídete ku nám budeme mať pre Vás miesto. Náš interiér obsahuje tri veľké miestnosti a to Veľká miestnosť, V.I.P salónik a kaviareň. U nás si môžte rezervovať stôl, miestnosť alebo celý priestor reštaurácie BEREK s kapacitou až 174 hostí. Veľmi dôležitou podmienkou je, aby bola rezervácia urobená minimálne 24 hodín vopred! Rezervácia je platná až po telefonickom alebo e-mailovom potvrdení.
  Veľká miestnosť  V.I.P salónik  Kaviareň  Terasa
  Súhlasím so spracovaním osobných údajov(čítať viac)

Veľká miestnosť

Kapacita 110 hostí

Plánujete svadbu, ples, firemný večierok alebo inú spoločenskú udalosť? Vezmite svojich hosťov do luxusných priestorov reštaurácie BEREK v Nových Zámkoch. Naša veľká miestnosť disponuje kapacitou až 110 ľudí, no ak by pre Vás stále nebola dostačujúca, ponúkame Vám možnosť prenajať si všetky naše priestory.

Rezervovať

V.I.P Salónik

Kapacita 40 hostí

Radi by ste si s Vašou polovičkou sľúbili lásku v kruhu svojich najbližších? Môžte tak urobiť priamo u nás v srdci lesoparku BEREK. Prenajmite si našu V.I.P miestnosť s kapacitou 40 osôb. Rezervovať si môžte stôl, miestnosť alebo aj všetky priestory.

Rezervovať

Kaviareň

Kapacita 24 hostí

Ak chystáte menšiu oslavu narodenín alebo menín, kaviareň reštaurácie BEREK bude pre Vás ideálnym riešením. Čaká Vás vábna aróma kávy, chutné zákusky a príjemný personál v útulných priestoroch našej kaviarne o kapacite 24 hostí.

Rezervovať

Terasa

Kapacita 200 hostí

Keď sa povie leto, v hlave sa nám vynorí predstava horúcich dní strávených vonku na lavičkách pri hudbe so svojimi priateľmi. Okrem priestorov v interiéri Vám ponúkame možnosť prenajať si stôl alebo celú terasu s kapacitou až 200 ľudí.

Rezervovať
 • Do tejto reštaurácie sa veľmi rád vraciam, nakoľko sa tu cítim komfortne a moje deti sa tu môžu taktiež plnohodnotne zabaviť. Jedlo je perfektné a nádherne naaranžované.

  Dávid Dráfi
 • Maximálna spokojnosť, príjemné posedenie a skvelé jedlo. To je to čo som s manželom hľadala. Nemám čo vytknúť.

  Gabriela Lopatovská
 • Touto cestou by som sa chcela poďakovať vedeniu a celému personálu Reštaurácie Berek za ochotu, ústretovosť a vysokú profesionalitu, ktorú prejavili na svadbách našich dcér 15. 6. 2013 a 6. 6. 2015. Aj vďaka nim sa tieto milé rodinné udalosti stanú pre nás nezabudnuteľné. Celému vedeniu a personálu želám veľa pracovných aj osobných úspechov!

  Etka S.
 • Ďakujeme celému tímu reštaurácie Berek za perfektnú prípravu a organizáciu našej včerajšej oslavy a veľmi chutné jedlá. Nech sa Vám darí, prajeme reštaurácii veľa spokojných zákazníkov. Jednoznačne 5 hviezdičiek!

  Mária J. L.
 • V nedeľu 13.11.2016 uskutočnila sa rodinná oslava v tejto reštaurácii a boli sme nadmieru spokojní s obsluhou, kvalitou jedla a celkovou atmosférou. Ďakujeme.

  Mária H.
 • Najlepšie miesto na Akcie, Podujatia, Teambuilding a taktiež svadby s dobrým tradičným jedlom a v lete s otvoreným barbecue.

  Tomáš S.
BerekRezervácia